Opinie

„Nieczęsto spotyka się tak wybitnie utalentowaną osobę jak Michał. Jego profesjonalizm i kreatywność w projektowaniu logo i identyfikacji wizualnych przekroczyła wszystko, co do tej pory widziałem. Nieopisaną zaletą Michała była również terminowość oraz nieszablonowe podeście do powierzonych zadań, które zawsze przekładało się na wysoką skuteczność.”


mateusz sarka
Marketing Manager
Blachotrapez

„Michał jest jedną z najbardziej kreatywnych osób, z jakimi było mi dane pracować. Jego prace cechuje przy tym odpowiedzialność i otwartość na potrzeby marki. Gdy trzeba prostoty – tworzy coś pięknego i prostego, a gdy marka potrzebuje turbodoładowania – są fajerwerki. Michał ma także ogromną empatię, dzięki której doskonałe dogaduje się ze współpracownikami, ale także wyczuwa sytuację klienta. Każdy projekt z Michałem to czysta przyjemność. Polecam!.”


anna ryguła
Digital Content Manager
AgileOne

„Michał to wulkan pomysłów, za którymi stoi realna wiedza graficzno-projektowa. Praca z nim to przyjemność – profesjonalizm plus miła atmosfera. Projekty graficzne Michała wyróżnia wysoka estetyka i zauważalność – a to bardzo ważne w dobie otaczających nas wkoło przekazów graficznych.”


katarzyna tokarksa
Marketing Manager
PromoAgency

„Pełen profesjonalizm i kreatywność w jednej osobie. Godny zaufania i polecenia.”


wiesław koza
Właściciel marki
Wędliny Jantar

„Zlecenie wykonania identyfikacji wizualnej firmy wykonane perfekcyjnie. Polecam w 100%. Indywidualne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Michał to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.”


marek pyciak
Właściciel marki
Auto Serwis

„Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, pod wrażeniem profesjonalizmu i konkretnego podejście,znacznie zaoszczędzone czas i pieniądze, zdecydowałem się na stałe współpraca, zdecydowanie polecam”


piotr kozar
Psychoterapeuta
Piotr Kozar

„Михал, отзывчивый, внимательный и коммуникабельный! ответсвенный и креативный подход в работе, это его сильная черта!”


sergio andrejuk
Export Manager
Blachotrapez

„Polecam wszystkim współpracę z Michałem – człowiekiem o niewyczerpanych zasobach kreacji. Pomimo ogromnych pokładów artyzmu, sprawy załatwiane są konkretnie, fachowo i terminowo, czyli tak jak lubię 👌👍”


hubert kalinowski
CEO, Prezes Zarządu
Revolt Energy

„Михайло це добрий колега з яким працювати дуже легко, можна вирішувати найскладніші питання дуже швидко та на високому професійному рівні.
Успіху тобі Міша.”


taras kulynych
Export Manager
Blachotrapez

„Michał to profesjonalista. Polecam zobaczyć na jego portfolio, skąd się biora dane znaki. Nie ma tu przypadku ani kopiowania innych prac. Polecam!!!”


dawid broniszewski
Właściciel marki
Dobre Auta

„Jakość i profesionalizm. Gorąco polecam, Michał zawsze wgryzie się w szczegół, wyciąga sedno i przedstawia go w minimalistyczny sposób, co w projektowaniu jest bardzo pożądanym celem.”


dominik schneider
Graphic Designer
Vapor 95

„Lekka i przyjemna współpraca oparta na rzetelnym i profesjonalnym podejściu do tematu. Terminowa realizacja zleceń… gorąco polecam!”


małgorzata sarnicka
Artystka
Sarnicka Art

Źródło: LinkedIn, Google