Logo, rzemiosło & wsparcie

Od ponad 15 lat pomagam rozwiązywać problemy z dziedziny projektowania graficznego małych, jak i dużych firm. W swoich pracach posługuję się prostotą, minimalizmem i użytecznością. Specjalizuję się w projektowaniu znaków graficznych logo oraz elementów komunikacji wizualnej. Gdy nie projektuję, doradzam w zakresie grafiki użytkowej oraz projektowania marki.

Prywatnie cenię sobie prostotę i minimalizm, nie tylko w projektowaniu, ale również w życiu. Interesuję się rozwojem, geopolityką i światem. Uwielbiam gry wideo, lubię dobrze zjeść, pośmiać się i nie potrafię żyć bez kawy i lasu.

Pracowałem z

Grupa Blachotrapez
Raport o stanie świata
Uzdrowisko Rabka
Smart Nanotech.
KROP System
Wędliny Jantar
Magia Spa

Apteki Dr.Max
PromoAgency
Studio IdeaTree
TravelTECH
WM Grupa
OldCamera
Pufago i wielu innych

Zobacz wybrane studia przypadków mojej pracy zrealizowanej dla klientów z dziedziny budownictwa, handlu oraz zdrowia.

Podejście

Aby zapewnić jak najwyższy poziom projektowania i dostarczyć najlepsze rozwiązanie staram się zachować niezależność oraz pracować sam. Współpracuję z klientami na terenie Polski, a czasami zza granicy. Lubię firmy, którym zależy na rozwoju i są gotowe zainwestować w dobry design.

 „Wierzę, że projektowanie to sztuka—rozwiązywania problemów”.

Usługi

Opracowuję trwałe znaki towarowe oraz przekształcam już istniejące, aby pomóc Twojej marce lepiej komunikować się ze światem i być zapamiętanym.

01

Nadgryzione jabłko, łyżwa, czy złote łuki, te znaki przychodzą nam do głowy, gdy myślimy o konkretnej marce. Znak towarowy, symbol. Logo jest wszechobecne. Jest niezbędne. Zobacz kolekcję.

02

Identyfikacja wizualna

Siła marki zależy od jakości jej produktu, usługi, a ta siła może być wzmocniona poprzez odpowiednio dobrany: kształt, kolor, krój pisma, teksturę czy obraz. Gdy są spójne i umiejętnie zaprezentowane — zwiększają profesjonalizm i rozpoznawalność Twojej marki.

03

Konsultacje

15 letnie doświadczenie projektowe w różnych branżach pozwala mi na spojrzenie na problem z różnych perspektyw. Od godziny rozmowy telefonicznej lub wideo po wizytę na miejscu — mogę doradzić jak poprawić wizualną stronę Twojej marki, pomóc zespołowi projektowemu lub zaproponować gotowe rozwiązanie.

04

Strona WordPress / Cargo

Obecność biznesu w internecie w dzisiejszych czasach wydaję się być bezdyskusyjna i obowiązkowa. Pomagam małym przedsiębiorcom zaistnieć w sieci projektując proste strony internetowe oparte o platformę WordPress oraz Cargo Collective. Zobacz przykładową stronę.

Słowami innych

„Nieczęsto spotyka się tak wybitnie utalentowaną osobę jak Michał. Jego profesjonalizm i kreatywność w projektowaniu logo i identyfikacji wizualnych przekroczyła wszystko, co do tej pory widziałem. Nieopisaną zaletą Michała była również terminowość oraz nieszablonowe podeście do powierzonych zadań, które zawsze przekładało się na wysoką skuteczność.”

Mateusz Sarka, Marketing Manager, Blachotrapez

„Michał jest jedną z najbardziej kreatywnych osób, z jakimi było mi dane pracować. Jego prace cechuje przy tym odpowiedzialność i otwartość na potrzeby marki. Gdy trzeba prostoty – tworzy coś pięknego i prostego, a gdy marka potrzebuje turbodoładowania – są fajerwerki. Michał ma także ogromną empatię, dzięki której doskonałe dogaduje się ze współpracownikami, ale także wyczuwa sytuację klienta. Każdy projekt z Michałem to czysta przyjemność. Polecam!.”

Anna Ryguła, Digital Content Manager, AgileOne

„Michał to wulkan pomysłów, za którymi stoi realna wiedza graficzno-projektowa. Praca z nim to przyjemność – profesjonalizm plus miła atmosfera. Projekty graficzne Michała wyróżnia wysoka estetyka i zauważalność – a to bardzo ważne w dobie otaczających nas wkoło przekazów graficznych.”

Katarzyna Tokarska, Marketing Manager, PromoAgency

„Pan Michał Piętoń zaprojektował logo mojego portalu OldCamera.pl, które w pełni oddało charakter serwisu i szybko stało się znakiem rozpoznawczym witryny. Miałam również przyjemność korzystać z Jego profesjonalnych usług przy projektowaniu okładki i strony tytułowej książki „Maski i Twarze. Ostatni wielcy kochankowie kina”, która niebawem ukaże się w formie elektronicznej pod egidą Wydawnictwa e-bookowo.pl. Pomysły Pana Michała są niezwykle twórcze, cechuje je artystyczna pasja, zmysł estetyczny i wyjątkowe wyczucie intencji klienta. Profesjonalizm i kompetencje idą tu w parze z autentycznym talentem. Serdecznie polecam usługi graficzne Pana Michała Piętonia wszystkim, którym zależy na nieszablonowych, kreatywnych i wyróżniających się rozwiązaniach. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję współpracować również w przyszłości. Dziękuję!”

Agnieszka Czarkowska-Krupa, Redaktor Naczelny i Wydawca, OldCamera.pl

„Polecam wszystkim współpracę z Michałem – człowiekiem o niewyczerpanych zasobach kreacji. Pomimo ogromnych pokładów artyzmu, sprawy załatwiane są konkretnie, fachowo i terminowo, czyli tak jak lubię 👌👍”

Hubert Kalinowski, Prezes Zarządu, Revolt Energy

„Pełen profesjonalizm i kreatywność w jednej osobie. Godny zaufania i polecenia.”

Wiesław Koza, Właściciel Wędliny Jantar

Zobacz więcej opinii.

Jeżeli Cię zainteresowałem i chciałbyś ze mną pracować lub masz pytanie odnośnie projektu, napisz lub zadzwoń.