Logo, rzemiosło & wsparcie

Logo, rzemiosło & wsparcie

O mnie

Od ponad 15 lat pomagam rozwiązywać problemy z dziedziny projektowania graficznego małych, jak i dużych firm. Specjalizuję się w projektowaniu znaków graficznych logo oraz elementów komunikacji wizualnej. Projektowałem sporo dla biznesu z branży budowlanej i handlu—ale nie tylko. Gdy nie projektuję, doradzam w zakresie komunikacji wizualnej oraz projektowania marki.

Ukończyłem Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, gdzie doskonaliłem swoje umiejętności z projektowania graficznego, grafiki użytkowej oraz designu.

Cenię sobie prostotę i minimalizm, nie tylko w projektowaniu, ale również w życiu. Interesuję się rozwojem, geopolityką i światem. Uwielbiam gry wideo i gdy nie gapię się w jeden ekran, gapię się w drugi—większy… Lubię dobrze zjeść, wypić dobrą whisky i nie potrafię żyć bez kawy i lasu.

Usługi

Opracowuję trwałe znaki towarowe oraz przekształcam już istniejące, aby pomóc Twojej marce lepiej komunikować się ze światem i być zapamiętanym.

01

Nadgryzione jabłko, łyżwa, czy złote łuki, te znaki przychodzą nam do głowy, gdy myślimy o konkretnej marce. Znak towarowy, symbol. Logo jest wszechobecne. Jest niezbędne. Zobacz kolekcję.

02

Identyfikacja wizualna

Siła marki zależy od jakości jej produktu, usługi, a ta siła może być wzmocniona poprzez odpowiednio dobrany: kształt, kolor, krój pisma, teksturę czy obraz. Gdy są spójne i umiejętnie zaprezentowane—zwiększają profesjonalizm i rozpoznawalność Twojej marki.

03

Konsultacje

15 letnie doświadczenie projektowe w różnych branżach pozwala mi na spojrzenie na problem z różnych perspektyw. Od godziny rozmowy telefonicznej lub wideo po wizytę na miejscu—mogę doradzić jak poprawić wizualną stronę Twojej marki, pomóc zespołowi projektowemu lub zaproponować gotowe rozwiązanie.

Podejście

Aby zapewnić jak najwyższy poziom projektowania i dostarczyć najlepsze rozwiązanie staram się zachować niezależność oraz pracować sam. Współpracuję z klientami na terenie Polski, a czasami zza granicy. Lubię firmy, którym zależy na rozwoju i są gotowe zainwestować w dobry design.

Pracowałem z

Smart Nanotechnologies
Raport o stanie świata
Uzdrowisko Rabka
KROP Systems
Wędliny Jantar
PromoAgency
TravelTECH

Apteki Dr.Max
Blachotrapez
OldCamera
Magia Spa
WM Grupa
IdeaTree
Pufago

Zobacz wybrane studia przypadków mojej pracy zrealizowanej dla klientów z dziedziny budownictwa, handlu oraz zdrowia.

Słowami innych

„Nieczęsto spotyka się tak wybitnie utalentowaną osobę jak Michał. Jego profesjonalizm i kreatywność w projektowaniu logo i identyfikacji wizualnych przekroczyła wszystko, co do tej pory widziałem. Nieopisaną zaletą Michała była również terminowość oraz nieszablonowe podeście do powierzonych zadań, które zawsze przekładało się na wysoką skuteczność.”

Mateusz Sarka, Marketing Manager, Blachotrapez

„Michał jest jedną z najbardziej kreatywnych osób, z jakimi było mi dane pracować. Jego prace cechuje przy tym odpowiedzialność i otwartość na potrzeby marki. Gdy trzeba prostoty – tworzy coś pięknego i prostego, a gdy marka potrzebuje turbodoładowania – są fajerwerki. Michał ma także ogromną empatię, dzięki której doskonałe dogaduje się ze współpracownikami, ale także wyczuwa sytuację klienta. Każdy projekt z Michałem to czysta przyjemność. Polecam!.”

Anna Ryguła, Digital Content Manager, AgileOne

„Michał to wulkan pomysłów, za którymi stoi realna wiedza graficzno-projektowa. Praca z nim to przyjemność – profesjonalizm plus miła atmosfera. Projekty graficzne Michała wyróżnia wysoka estetyka i zauważalność – a to bardzo ważne w dobie otaczających nas wkoło przekazów graficznych.”

Katarzyna Tokarska, Marketing Manager, PromoAgency

„Pan Michał Piętoń zaprojektował logo mojego portalu OldCamera.pl, które w pełni oddało charakter serwisu i szybko stało się znakiem rozpoznawczym witryny. Miałam również przyjemność korzystać z Jego profesjonalnych usług przy projektowaniu okładki i strony tytułowej książki „Maski i Twarze. Ostatni wielcy kochankowie kina”, która niebawem ukaże się w formie elektronicznej pod egidą Wydawnictwa e-bookowo.pl. Pomysły Pana Michała są niezwykle twórcze, cechuje je artystyczna pasja, zmysł estetyczny i wyjątkowe wyczucie intencji klienta. Profesjonalizm i kompetencje idą tu w parze z autentycznym talentem. Serdecznie polecam usługi graficzne Pana Michała Piętonia wszystkim, którym zależy na nieszablonowych, kreatywnych i wyróżniających się rozwiązaniach. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję współpracować również w przyszłości. Dziękuję!”

Agnieszka Czarkowska-Krupa, Redaktor Naczelny i Wydawca, OldCamera.pl

„Polecam wszystkim współpracę z Michałem – człowiekiem o niewyczerpanych zasobach kreacji. Pomimo ogromnych pokładów artyzmu, sprawy załatwiane są konkretnie, fachowo i terminowo, czyli tak jak lubię 👌👍”

Hubert Kalinowski, Prezes Zarządu, Revolt Energy

„Pełen profesjonalizm i kreatywność w jednej osobie. Godny zaufania i polecenia.”

Wiesław Koza, Właściciel Wędliny Jantar

Jeżeli Cię zainteresowałem i chciałbyś ze mną pracować lub masz pytanie odnośnie projektu, napisz lub zadzwoń.